5 ابزار مهم ((POP UP)) که باید در سال 2020 استفاده کنید

4.8/5 - (30 امتیاز)

در بازاریابی ، مهم است که بدانید چگونه می توان به مخاطب مناسب دسترسی پیدا کرد. بخشی از این شامل درک این است که کدام ابزارها مؤثر هستند و کدام یک از استراتژی های بازاریابی بهترین نتایج را دارند.
بهتر است ابتدا تعریفی از پاپ آپ (pop up) داشته باشیم که به چه معنا می باشد.
پاپ آپ یک تبلیغ آنلاین است که معمولاً در پنجره کوچکتر و جداگانه ای از صفحه اصلی باز می شود و در معرض دید کاربران قرار می گیرد. این پنجره ها اغلب حاوی یک پیشنهاد یا تبلیغات هستند که به طور ناگهانی روی صفحه ظاهر می شوند تا توجه کاربر را به خود جلب کنند. من مطمئن هستم که شما اکنون متوجه شده اید که در مورد چه پیام هایی صحبت می کنیم ، زیرا این پیام چندین بار در روز در مقابل چشمان شماست.
اگرچه پنجره های بازشو ممکن است آزاردهنده باشند و ممکن است برخی از مردم “بیش از حد” باشند ، اما به عنوان ابزاری برای بازاریابی ، هنوز هم به طور صحیح استفاده می شوند بسیار مؤثر هستند.
به عنوان مثال ، افرادی که از ابزار List Builder در Sumo استفاده می کنند با استفاده از پنجره های بازشو در کمتر از دو سال بیش از 23 میلیون آدرس ایمیل جمع آوری کردند. برای مشاغلی که به دنبال رشد بازاریابی و افزایش نرخ تبدیل هستند ، ابزارهای pop-up ضروری است.
در ادامه به شرح و توضیحات بیشتری درباره pop up می پردازیم که می تواند باعث نابودی سایت یا نرخ تبدیل بالا شود.

انواع مختلف پاپ آپ که بهتر است با آن آشنا شوید

انواع مختلف پاپ آپ که برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتری یا به تشویق برخی اقدامات دیگر تلاش می کند. این روش می تواند به یک فروش اشاره داشته باشد ، اما همچنین می تواند به مواردی مانند:

 1. ثبت نام از طریق ایمیل
 2. ثبت نام در خبرنامه
 3. ثبت نام در عضویت
 4. کلیک کردن از یک وبلاگ به یک صفحه محصول
  هم اشاره داشته باشد. هر عملی که یک تجارت بخواهد کاربران انجام دهند ، می تواند یک معیار تبدیل باشد. با شناسایی روش هایی که می خواهید از پنجره های بازشو برای کمک به بهینه سازی نرخ تبدیل استفاده کنید ، و پیاده سازی درست پنجره های بازشو و یافتن بهترین ابزارها برای موفقیت در این کار برای شما آسان تر خواهد بود.

بر اساس تحقیقات انجام شده و آمار به دست آمده ، که تقریباً 2 میلیارد تبلیغات پاپ آپ را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است ، به چند نکته مهم می توان اشاره کرد:

3 از 100: تعداد افراد / مارک هایی که همیشه نرخ تبدیل پاپ آپ را بیش از 11 درصد می بینند.

3.09٪: میانگین نرخ تبدیل در تمام پنجره های بازشو

28٪: میانگین نرخ تبدیل 10٪ برتر پنجره های بازشو

بخاطر داشته باشید ، نرخ تبدیل به تعداد افرادی اشاره دارد که یک پنجره بازشو را مشاهده کرده و در نتیجه اقدام کرده اند. ممکن است سه درصد زیاد به نظر نرسد ، اما اگر 100000 بازدید کننده از سایت خود داشته باشید ، به این معنی است که در نتیجه استفاده موثر از پنجره های بازشو به عنوان یک ابزار بازاریابی ، 3000 مشترک ، عضو یا سایر تبدیلات جدید دریافت خواهید کرد.

بهترین روش برای داشتن یک پاپ آپ خوب و پر بازده:

1.در لیست سیاه قرار نگیرید

مانند هر ابزار بازاریابی ، استفاده از پنجره های بازشو کاری است که باید بسیار دقیق انجام شود تا اطمینان حاصل شود که نه تنها نتایج ایده آل ایجاد می شود ، بلکه تلاش های بازاریابی یا نرخ تبدیل شرکت توسط تاکتیک های بد بازاریابی آسیب نمی بیند . حداقل ، استفاده نادرست از پنجره های بازشو در بهینه سازی تبدیل می تواند منجر به کاهش نرخ تبدیل شود. در بدترین حالت ممکن است باعث شود سایت شما در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار گیرد و از نظر شهرت کاملاً نابود شود.

برای اینکه مطمئن شوید در لیست سیاه قرار ندارید ، باید با بهترین روشهای تبدیل پاپ آپ آشنا شوید.
نکته : بزرگترین کلید تبدیل آنها از یک نفوذ به یک وقفه مفید است.

در اینجا روش های دیگری وجود دارد که باید با تبلیغات پاپ آپ در خاطر داشته باشید:

 1. بهترین ها، چیز ارزشمندی را به کاربر ارائه می دهند
 2. پیشنهادات باید با فراخوانهایشان مطابقت داشته باشند
 3. زمینه بیشتر به معنای نرخ تبدیل بالاتر است
 4. عناوین و پیشنهادات باید کاملاً شفاف باشند
 5. تبلیغات مفید جالب تر هستند
 6. اگر از پنجره های بازشوی خروجی استفاده می کنید ، باید پیشنهادات بزرگی باشند
 7. زمان و مکان همه چیز است
 8. ارزش پیشنهاد

هنگام ایجاد تبلیغات پاپ آپ ، باید مطمئن شوید که ارزش قابل توجهی برای کاربر وجود دارد. در غیر این صورت ، چه دلیلی برای پیگیری عملی که در آگهی ارائه شده است ، دارند؟ اگر به آنها دلیلی نمی دهید که ایمیل خود را وارد کنند ، مانند کوپن تخفیف ، چرا آنها مزاحم می شوند؟ مردم می خواهند بدانند چه چیزی برای آنها مفید است. درک آن را ساده کنید.

2. شفاف باشید

بزرگترین دلیل ناموفق بودن یا بیش از حد لفظی بودن تبدیل های پاپ آپ است. این یک مورد کوتاه و جلب توجه است. باید به اصل موضوع رسید. از عناوین ساده استفاده کنید و مطمئن شوید که پیشنهاد شما به طور واضح روشن است تا کاربر دقیقاً بداند چه چیزی دریافت می کند. وقتی افراد احساس می کنند برنده هستند ، تبدیل ها بسیار موفقیت آمیزتر هستند ، بنابراین با شفافیت به آنها پیروزی دهید.

3. زمان و مکان

از پنجره های بازشو می توانید در همه مکان های وب سایت استفاده کنید. پنجره بازشو ورود سنتی هنوز محبوب است ، اما مطمئناً تنها گزینه نیست. اکنون بسیاری از وب سایت ها از تبلیغات مبتنی بر پیمایش استفاده می کنند که فقط با دستیابی به نقطه خاصی از صفحه ظاهر می شوند. از آنجا که سطح تعامل عمیق تری وجود دارد ، این تبلیغات در بسیاری از موارد به طور مؤثرتری کار می کنند. آنها همچنین برای مقالات و وبلاگ ها عالی هستند. با این حال ، ممکن است برای تجارت الکترونیکی ایده آل نباشند. در این صورت ، یک پاپ آپ با تأخیر ساده یا یک پاپ آپ مبتنی بر تعامل با ارائه تجارب شخصی می تواند بسیار موثرتر باشد.

ابزار برتر استفاده از pop-Up در سال 2020

به لطف روند فزاینده تبدیل پاپ آپ ، امروزه تعدادی ابزار عالی در دسترس است. پیدا کردن گزینه های زیادی آسان خواهد بود. بعلاوه ، با ابزارهای زیر ، افزایش تبدیل با پنجره های بازشو عملا تضمین می شود.
بهترین این ابزارها (Wise Pops , Omniconvert , Hello Bar , OptinMonster , ) میتوان نام برد.

نحوه انتخاب یک پاپ آپ مناسب

در مورد بهینه سازی تبدیل پاپ آپ ، هر یک از ابزارهای موجود در این لیست به خوبی به تلاش های بازاریابی کمک می کند. البته ، به طور قطع ملاحظاتی وجود دارد که هر کسب و کار یا بازاریابی برای اطمینان از انتخاب بهترین راه حل برای نیازهای خود باید آنها را در نظر بگیرد. ابتدا به انواع پنجره های بازشو در آنجا نگاه کنید و اینکه کدام یک از اینها مورد توجه کمپین بازاریابی قرار خواهد گرفت.
می توانید بودجه خود را در نظر بگیرید ، اما هرگز ابزارها را فقط براساس قیمت انتخاب نکنید. بدیهی است که یک تجارت کوچک با بودجه محدود با ابزاری مقرون به صرفه تر یا حتی رایگان بهتر خواهد بود ، در حالی که یک شرکت بزرگ ممکن است بدون توجه به هزینه بتواند آنچه را که می خواهد انتخاب کند. می توانید بودجه خود را در تصمیم گیری خود لحاظ کنید ، به شرطی که فقط ابزاری باشد که به شما کمک می کند بهترین برنامه ها را در محدوده قیمت خود محدود کنید.

تعدادی از ملاحظات وجود دارد که ممکن است در مورد ابزارهای تبدیل پاپ آپ به ذهن شما خطور کند یا نکند ، اما آنچه مهم است این است که هر ابزاری با نیازهای استراتژی بازرگانی یا بازرگانی مطابقت داشته باشد. تا زمانی که این هدف باشد ، یافتن ابزار مناسب آسان خواهد بود. قبل از تعهد یا پرداخت هزینه ابزار ، سعی کنید چند مورد را امتحان کنید و ببینید کدام یک از آنها نیاز شما را برآورده می کنند.

نکات مهم Pop-Up Design

حتی بهترین ابزارها نیز تضمین نمی کنند که پنجره های بازشو تبدیل شوند. هنوز مهم است که بدانید چگونه آنها را طراحی کنید و ابزاری جلب توجه کنید که بهترین نتیجه را بدست آورد. صرف نظر از نوع پنجره های بازشو مورد استفاده یا ابزارهایی که استفاده می شوند ، در اینجا چند نکته و قانون مهم وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

طراحی پاپ آپ موبایل داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که پنجره های بازشو را به درستی انتخاب کرده اید. به عنوان مثال ، پنجره های بازشو نوار کناری ممکن است به خوبی برای تلفن همراه نشان داده نشوند یا فضای صفحه زیادی را اشغال کنند. به این فکر کنید که چگونه می توانید به جای آزار دهنده های مزاحم ، از حواس پرتی استقبال کنند. بزرگترین هدف ارتقا، ، نه تخریب تجربه کاربر است.

از تصاویر در پنجره های بازشو استفاده کنید. در بررسی ها ، نشان داده شده است که بیشتر اوقات ، افراد با پنجره های بازشو که دارای یک تصویر هستند ، بیشتر از کسانی که این عکس را ندارند ، تبدیل می شوند. البته این امر مگر در مواردی است که صنعت یا تجارت نیازی به یک پاپ آپ ساده ، مستقیم یا کوچکتر را نشان دهد که به اصل مطلب برسد. در بیشتر موارد ، تصاویر کمک می کنند.

گزینه های بستن را عملی و آسان پیدا کنید. اعتماد سازی به معنای دادن نیازهای مردم است ، حتی اگر این راهی برای خارج شدن از پنجره بازشو بدون تغییر سریع بلافاصله باشد. تنها چیزی که بدتر از یک پاپ آپ سرزده است ، چیزی است که نمی توانید از شر آن خلاص شوید. راه ساده ای به مردم بدهید اما اطمینان حاصل کنید که آنها هرگز نمی خواهند آن را انتخاب کنند.

برای جلب توجه و تشویق عمل از رنگ های متضاد استفاده کنید. اگر افراد نتوانند پیام شما را به وضوح ببینند ، نمی توانند آنچه را که از آنها می خواهید انجام دهند. هرجایی که باید کانون توجه باشد ، از یک رنگ متضاد برای هدایت افراد به سمت انجام اقدامات مناسب استفاده کنید.

نتیجه

تبدیل پاپ آپ امروزه منبع خوبی برای بازاریابان دیجیتال و مارک های تجاری است. در حالی که پاپ آپ های مزاحم قطعاً از گذشته ها هستند ، اما بازاریابی pop-up و popover هوشمند می تواند در صورت استفاده مؤثر، بازی را برای بسیاری از مارک ها تغییر دهد.

خبرنامه وب خاص

با ثبت نام در خبرنامه وب خاص جدید ترین مقالات را در ایمیلتان دریافت کنید

مقالات مرتبط

WEBKHAS Professional Team

Provides the most up-to-date digital marketing services to customers

تیم حـرفه ای وب خاص

به روز ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را به مشتریان ارائه می دهد.

بهینه سازی وب سایت
SEO

با کلمات کلیدی تاثیر گذار وب سایت شما را به صفحه اول گوگل می آوریم.

تبلیغات در گوگل
Ads on Google

در سریع ترین زمان با مناسب ترین قیمت و در کلمات دلخواه به صدر نتایج گوگل خواهید آمد.

تبلیغات شبکه اجتماعی
Advertising Social Media

تبلیغات موثر در اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و سایر شبکه های اجتماعی.

تبلیغات کلیکی
Click Advertising

انتشار محصول و برند شما در معتبر ترین سایت های ایرانی به صورت کاملا هدفمند.

تولید محتوا و مقاله
Article Production

تولید محتوا و مقاله وب سایت و شبکه های اجتماعی برای معرفی بیشتر برند و محصول شما.

دایرکتوری مشاغل
Business Directory

ثبت نام، انتشار محتوای برند یا محصول شما در دایرکتوری ها و سایت های تبلیغاتی.

رپورتاژ آگهی
Reportage

انتشار محتوای شما در وب سایت های بزرگ و معروف ایرانی همراه با لینک مستقیم و عکس.

ایمیل مارکتینگ
Email Marketing

ارسال ایمیل تبلیغاتی و خبر نامه به ایمیل های هدفمند و لیست ایمیل شما.